2019   2018   2017   2016   2015   2014   2013   2012   2011   2010   2009   2008   2007
___________________________________________________________________________________________________________________

     Top Orientare in Alergare 2018       Top Orientare pe Schiuri 2018        Top Orientare MTB 2018        Top Orientare Alergare+Schi+MTB 2018   

   FRO Calendar 2019      Precizari 2019      Formular candidatura CN-CR      Formular candidatura ECN PO      Formular parteneriat    

        Taxe-vize FRO 2019          Borderou Taxe-vize FRO 2019        Minuta Sedinta CD 08.12.2018     

    Rezultate 2019                   Selectie Seniori 2019           Selectie Juniori + Tineret 2019   

   Trasee fixe, Cluj, zona Dumbrava, 200m de la "Roata" (scara 1:7.500):      Acces în zonă 

           A11 (2,2km/65m)  +  A11 (descriere)           B11 (2,8km/150m)   B11 (descriere)          C11 (4,5km/190m)  +  C11 (descriere) 

    Evenimente   

             Busola de Aur (Feleacu, CS Compass Cluj,  23-24.03.2019)                                  Buletin 1 (ROU)      Rezultate         Split1        Split2       Link site         Poze festivitate  

             ECN PO + Cupa Codrii Vlasiei (Snagov, CSO Valea Prahovei,  30-31.03.2019)                                  Invitatia

             Sepsi Kupa 2019 + ECN SU1 (Sfântu Gheorghe, VSK Csikszereda M.Ciuc,  06-07.04.2019)            Buletin 1       Buletin 2

            Cupa Beni & Compass (Făget - Izv. Elisabeta, ProOrientare Cluj,  07.04.2019)                                    Invitatia

            Ziua Orientării pentru Toți - ed. Primăvara (Cetățuie Cluj, ProOrientare Cluj,  13.04.2019)             Invitatia (ROU)       Meghivó (HUN)

            Cupa Prahova (Bordenii Mari, CSO Valea Prahovei,  14.04.2019)                                                              Invitatia

             CN Semimaraton + ECN SU2 (Baia Mare, CS Stiinta ElectroSistem B.M.,  19-20.04.2019)                Invitatia

            Cupa Sanatatea de Primavara  (Nisipoasa, CS Sanatatea Ploiesti,  21.04.2019)                                     Invitatia          Link site     

             Cupa României + ECN SU3+Cupa Bihorului (2xWRE) (1Mai, Betfia,Mierlău, CS Ady Liceum Oradea,  10-12.05.2019)      Buletin 1(ROU)     Bulletin 1(ENG)     Meghivó (HUN)      Online entries   

          CN Echipa+ECN SU4+Carpathian O-Trophy (2xWRE)  (Cornu+Comarnic, CS Metropolitan Buc.+OK Silva Campina,     31.05-02.06.2019)     Buletin 1 (ROU)      Bulletin 1 (ENG)     Link site    Online entries   

            Transylvania Open+In Memoriam (Cluj+Gilău+Finișel, CS TranSilva+ProOrientare,  18-21.07.2019)    Buletin 1/2 (ROU)     Bulletin 1/2 (ENG)     Meghivó (HUN)    Link site    Online entries 

 ___________________________________________________________________________________________________________________

 2019

 Busola de Aur 2018
( 23-24 martie 2019)

 

 In Memoriam
(
19 iulie 2019)  


  Transylvania Open 2019
( 18-21 iulie 2019)  


Cupa Cluj-West Open + Trofeul Floresti
(
19-20 octombrie 2019)

 

 ___________________________________________________________________________________________________________________

 
     

 

 

 

 

       

 

______________________________________________________________________________________________________________________________