FRO Calendar 2019     Precizari 2019        Taxe-vize FRO 2019       Borderou Taxe-vize FRO 2019  

___________________________________________________________________________________________________________________

Rezultate concursuri din ţară 2019  

       Busola de Aur (Feleacu, CS Compass Cluj,  23-24.03.2019)                                                  Rezultate         Split1        Split2         Poze festivitate   

        Cupa Primaverii  (Baneasa, CS Mentor Silva Bucuresti,  17.03.2019)                               Rezultate 

        Cupa INDOOR (Baia Mare, CS Maratin Rivulus Dominarum,  16.03.2019)                      Rezultate       Cel mai bun concurent INDOOR      Split1       Split2   

        Cupa Ghiocelul (Arad, Condor Club + PC Arad,  16.03.2019)                                               Rezultate  

        Trofeul Snagov de Primavara (Snagov Parc, CSO Valea Prahovei,  10.03.2019)               Rezultate  

        CN 2x2 + Cupa Romaniei  - OSchi (Izvoare, Spria B.Sprie+Nord B.Mare,  28.02-03.03.2019)                           Rez CN 2x2       Rez CR           Split CN 2x2        Split1 CR         Split2 CR    

        CN Sprint + MD + LD + Ștafetă  - OSchi (Vatra Dornei, Spria B.Sprie+Nord B.Mare,  21-24.02.2019)            Rez MD             Rez LD           Rez Stafeta          Rez Sprint   

                                                                                                                                                                                                       Split MD           Split LD         Split Stafeta        Split Sprint 

        Cupa Sanatatea de Iarna  (Cocorestii Misli, CS Sanatatea Ploiesti,  10.02.2019)               Rezultate          Split       

        Cupa Oltului + Trofeul Buridava (Salina Ocnele Mari, CS Ecosport Rm.Valcea,  02-03.02.2019)       Rezultate

        Cupa Babarunca - OSchi (Tarlungeni, CS Babarunca,  19.01.2019)                                     Rezultate      

         Marele Premiu de Iarna al Palatului (Bucuresti, PNC+Mentor Silva,  13.01.2019)          Rezultate       Split1       Split2       Harta  

   

___________________________________________________________________________________________________________________

 2019

 Busola de Aur 2018
( 23-24 martie 2019)

 

 In Memoriam
(
19 iulie 2019)  


  Transylvania Open 2019
( 18-21 iulie 2019)  


Cupa Cluj-West Open + Trofeul Floresti
(
19-20 octombrie 2019)

 

 ___________________________________________________________________________________________________________________