FRO Calendar 2019     Precizari 2019        Taxe-vize FRO 2019       Borderou Taxe-vize FRO 2019  

        Rezultate CN Sprint-Urban 2019 (4 ECN)                 Rezultate CN Parc-Oras 2019 (3 ECN)       

        Selectie Seniori 2019    Rezultat Selectie Seniori (final)           Selectie Juniori + Tineret 2019     Rezultat Selectie Juniori + Tineret 2019    

___________________________________________________________________________________________________________________

Rezultate concursuri din ţară 2019  

       Transylvania Open + In Memoriam (2xWRE) (Cluj+Gilău+Finișel, CS TranSilva+ProOrientare,  18-21.07.2019)         Rezultate         Rez. In Memoriam       Rez. LD WRE       Rez. MD WRE  

                                                                                                                                                   Split1           Split2           Split3           Split4    

        Trofeul Tara Barsei  (Poiana Brasov, CSU Brasov,  13-14.07.2019)                      Rezultate   

        Festivalul Orientarii (Sannicolau de Munte, CSO Madaras,  05-07.07.2019      Rez Noapte      Rez et. zi       Rez 2x2        Split Noapte      Split et. zi       Split 2x2         Poze festivitate   

        Cupa M-tii Fagaras + Cupa Fata Padurii (Orasul Victoria, CS Chimia+CS Elevilor Victoria,  25/27-29/30.06.2019)         Rez M-tii Fagaras       Rez Fata Padurii   

        Camp. Nat. Scolar + Marele Premiu al Palatului (Orasul Victoria, CS Chimia+CS Elevilor Victoria,  27-30.06.2019)     Rez CN Scolar    Rez MP Palatului   

       Trofeul Valea Prahovei (Bordenii Mari, CSO Valea Prahovei,  16.06.2019)                              Rezultate   

       CN Echipa + ECN SU4 + Carpathian O-Trophy (2xWRE)  (Cornu+Comarnic, CS Metropolitan Buc.+OK Silva Campina, 31.05-02.06.2019)  

                                   Rez Sprint (SU4)        Rez LD        Rez MD       Rez Camp. Echipe (et2+3)          Rez OK Silva (et1+2)         Rez Carpathian O-Trophy (et1+2+3)   

                                   Split Sprint      Split LD      Split MD       Poze festivitate   

        Cupa Muresului (Arad, PC Arad,  25.05.2019)                                                                                 Rezultate   

        ECN PO3+Cupa Altius(Roman, CS Altius+Atletic Roman,  25-26.05.2019)                             Rez ECN PO3      Rez Altius   

        ECN PO2+Cupa Chimistul (Cisnadie, Vistea Mare, CS Chimia Victoria,  18-19.05.2019)      Rez Ciresarii     Split Ciresarii                Poze festivitate   

                                                                                                                                                                         Rez Chimistul        Split Chimistul         Poze festivitate   

        Cupa României + ECN SU3+Cupa Bihorului (2xWRE) (1Mai, Betfia,Mierlău, CS Ady Liceum Oradea,  10-12.05.2019)   

                                                                     Rez SU3 pe curse        Rez SU3 pe clase                  Split Sprint pe curse     Split Sprint pe Clase    

                                                                     Rez Cupa Romaniei       Rez LD            Split LD              Rez MD            Split MD             Poze festivitate   

         Cupa Sanatatea de Primavara  (Nisipoasa, CS Sanatatea Ploiesti,  21.04.2019)             Link site  

          CN Semimaraton + ECN SU2 (Baia Mare, CS Stiinta ElectroSistem B.M.,  19-20.04.2019)  

                      Rezultate Cupa ElectroSistem     Rezultate pe Curse SU2       Rezultate CN SM    Rezultate Cupa Stiinta     Split1    Split2        Poze festivitate   

        Cupa Prahova (Bordenii Mari, CSO Valea Prahovei,  14.04.2019)                                     Rezultate

        Ziua Orientării pentru Toți - ed. Primăvara (Cetățuie Cluj, ProOrientare Cluj,  13.04.2019)           Rezultate 

        Sepsi Kupa 2019 + ECN SU1 (Sfântu Gheorghe, VSK Csikszereda M.Ciuc,  06-07.04.2019)   

                       Rezultate Sepsi      Rezultate et.1 pe Curse     Rezultat et.1 pe Categorii      Rezultate SU1 pe Curse      Rezultate SU1 pe Categorii       Rezultate Probe pe Categorii       Split1       Split2 

       Cupa Beni & Compass (Făget - Izv. Elisabeta, ProOrientare Cluj,  07.04.2019)              Rezultate         Split      

 

       ECN PO + Cupa Codrii Vlasiei (Snagov, CSO Valea Prahovei,  30-31.03.2019)              Rez. ECN PO        Split ECN PO       Rez Codrii Vlasiei   

       Busola de Aur (Feleacu, CS Compass Cluj,  23-24.03.2019)                                                  Rezultate         Split1        Split2         Poze festivitate   

        Cupa Primaverii  (Baneasa, CS Mentor Silva Bucuresti,  17.03.2019)                               Rezultate 

        Cupa INDOOR (Baia Mare, CS Maratin Rivulus Dominarum,  16.03.2019)                      Rezultate       Cel mai bun concurent INDOOR      Split1       Split2   

        Cupa Ghiocelul (Arad, Condor Club + PC Arad,  16.03.2019)                                               Rezultate  

        Trofeul Snagov de Primavara (Snagov Parc, CSO Valea Prahovei,  10.03.2019)               Rezultate  

        CN 2x2 + Cupa Romaniei  - OSchi (Izvoare, Spria B.Sprie+Nord B.Mare,  28.02-03.03.2019)                           Rez CN 2x2       Rez CR           Split CN 2x2        Split1 CR         Split2 CR    

        CN Sprint + MD + LD + Ștafetă  - OSchi (Vatra Dornei, Spria B.Sprie+Nord B.Mare,  21-24.02.2019)            Rez MD             Rez LD           Rez Stafeta          Rez Sprint   

                                                                                                                                                                                                       Split MD           Split LD         Split Stafeta        Split Sprint 

        Cupa Sanatatea de Iarna  (Cocorestii Misli, CS Sanatatea Ploiesti,  10.02.2019)               Rezultate          Split       

        Cupa Oltului + Trofeul Buridava (Salina Ocnele Mari, CS Ecosport Rm.Valcea,  02-03.02.2019)       Rezultate

        Cupa Babarunca - OSchi (Tarlungeni, CS Babarunca,  19.01.2019)                                     Rezultate      

         Marele Premiu de Iarna al Palatului (Bucuresti, PNC+Mentor Silva,  13.01.2019)          Rezultate       Split1       Split2       Harta  

   

___________________________________________________________________________________________________________________

 2019

 Busola de Aur 2018
( 23-24 martie 2019)

 

 In Memoriam
(
19 iulie 2019)  


  Transylvania Open 2019
( 18-21 iulie 2019)  


Cupa Cluj-West Open + Trofeul Floresti
(
19-20 octombrie 2019)

 

 ___________________________________________________________________________________________________________________