FRO Calendar 2022        Precizari 2022  

      Rezultate CN Sprint-Urban 2022 (SU3)            Rezultate Selectia Tineret-Juniori 2022 (4 din 5)    

  ___________________________________________________________________________________________________________________

Rezultate concursuri din ţară 2022   

          CN Scolar de Orientare 2022  (Intorsatura Buzaului, Palatul National al Copiilor,  23-26.06.2022)     Rez.Marele Premiu al Palatului        Rez.CN Scolar (et.2+3)       Split et.1      Split et.2    

          Cupa Cluj-West Open + Trofeul Floresti ed. 20  (Floresti, CSO Dudu Floresti,  18-19.06.2022)       Rezultate           Split1            Split2         Link  

          Trofeul Valea Prahovei 2022  (Bordenii Mari, CSO Valea Prahovei,  12.06.2022)                                Rezultate  

         Camp. Nat. Echipe + SU3 + Trofeul Maramures 2022  (Baia Sprie, CS Spria B.Sprie,  03-06.2022)   Rezultat Camp. Ech.        Rezultat Trof. MM        Rezultat SU3     

                                                                                                                                                                                         Split et.1          Split et.2         Split SU3        Split SU3 pe Curse     

          Cupa Bihorului 2022  (Hidiselu de Jos, CS Ady Liceum Oradea,  28-29.05.2022)          Rezultate         Split et.1        Split et.2     

          Cupa Romaniei + CN Stafeta + Carpathian O-Trophy 2022 (Comarnic, FRO,  20-22.05.2022)  WRE    

                         Rez. CR                Rez. et. MD                Rez. et. LD               Rez. CN Stafeta          Rez. Stafeta    

                                                      Split MD                     Split LD                                                         Split Stafeta                

           Norme+CN SU2 +Sacele O-Meeting (Sacele, CS Babarunca+CS Transylvania Rogaining,  13-15.05.2022    

                          Rez. Norme           Split Norme           Rez. SU2            Rez. et.1            Rez. et.2          Rez. et.3            Link        

          Cupa Muresului Arad (Padurea Ceala, PC Arad,  08.05.2022)                            Rezultate          Split     

          Cupa Electrosistem (Carbunari, CS Electrosistem B.Mare,  07.05.2022)          Rezultate     

           Roza Vanturilor - etapa mai  (jud Brasov,  CS Babarunca,  01.05.2022)          Link    

           Cupa Beni + Cupa Vinci (Cluj, Pro Orientare Cluj,  30.04. - 01.05.2022)         Rezultate et.1 (Beni)       Rezultate et.2 (Vinci)        Split et.1 (Beni)        Split et.2 (Vinci)         Split et.2 pe trasee (Vinci)  

           Cupa Codrii Vlasiei (Balotesti, CSO Valea Prahovei,  23.04.2022)                   Rezultate           Link    

          Cupa Oltului-Buridava (Ocnele Mari, EcoSport,  16-17.04.2022)                         Link    

          Cupa Sanatatea de Primavara (Cocorestii Mislii, ACS Sananatea Ploiesti,  10.04.2022)     Link    

           Roza Vanturilor - etapa aprilie  (jud Brasov,  CS Babarunca,  09.04.2022)       Link    

           CN SM+CN SU1 + Busola de Aur (Gilau, Compas Cluj+FRO,  02-03.04.2022)     Rez. CN SM       Rezultate CN SU 2022 (SU1)      Rez. Sprint      Rez. Busola       Split et.1       Split et.2       

                                                                                                                                                         Poze et. SM        Poze et. Sprint     Poze premierea  

           Roza Vanturilor - etapa martie  (jud Brasov,  CS Babarunca,  20.03.2022)        Link    

           Cupa Ghiocelul (Arad,  Condor Club Arad,  12.03.2022)                                        Rezultate         Split      

           Cupa INDOOR (Baia Bare,  CS Maratin Rivulus Dominarum,  12.03.2022)       Rezultate         Rezultate Labirint      

           CN St.Mixta+Stafeta+Sprint+LD+MD si Cupa Romaniei O-Schi (Pasul Bucin,  FRO,  24-27.02.2022)    

                                                                                                                                                      Rez 2x2        Rez Stafeta          Rez Sprint          Rez LD        Rez MD          Rez CR   

                                                                                                                                                      Split 2x2      Split Stafeta         Split Sprint        Split LD       Split MD    

           Roza Vanturilor - etapa februarie  (jud Brasov,  CS Babarunca,  19.02.2022)     Link    

           Cupa Babarunca (Predeal,  CS Babarunca,  05-06.02.2022)    O-SCHI                   Rezultate          Split et.1         Split et.2          Link    

           Roza Vanturilor - etapa ianuarie  (jud Brasov,  CS Babarunca,  22.01.2022)        Link    

   

___________________________________________________________________________________________________________________