FRO Calendar 2021 - in lucru        Precizari 2021      

      Program pregatire Seniori 2021       

      Program pregatire EYOC, JWOC 2021        Rezultate selectie juniori / tineret

       Rezultate CN Sprint-Urban 2021 (SU1-SU3)    

 ___________________________________________________________________________________________________________________

Rezultate concursuri din ţară 2021  

          CN Stafeta+Sprint+LD+MD  (jud. Covasna, VSK Csikszereda+FRO,  10-13.09.2021)     

                                                                                    Rezultate GP Sepsi             Rezultate MD             Rezultate Stafeta             Rezultate LD            Rezultate Sprint        

                                                                                    Split GP Sepsi                      Split MD                    Split Stafeta                      Split LD                     Split Sprint        

                                                                                                                                   Festivitate MD          Festivitate Stafeta           Festivitate LD    

          SEEOC + SEEMOC (Zagreb Croația, Vihor OK,  25-29.08.2021)          Rezultate       Rez. Split        Rezultate Stafeta        Split Stafeta     

                                                                                                                                    Festivitate MD      Festivitate Sprint      Festivitate LD      Festivitate Stafeta   

          CN MTBO LD + MD + 2x2 (Danesti, FRO + CSM VSK Csikszereda + Altius Roman,  19-22.08.2021) MTBO        

                                  Rez. CN LD           Rez. CN 2x2          Rez. CN MD             Rez. Szekely Kupa                Poze   

                                   Rez. LD           Rez. 2x2           Rez. Sprint         Rez. MD        

                                   Split LD                                   Split Sprint         Split MD    

          Trofeul Silva  (Campina, OK Silva Campina,  13-15.08.2021)      

                                       Rez. et.1        Rez. et.2 (Sprint)       Rez. et.3 (Noapte)        Rez. et.4            Split et.1        Split et.2 (Sprint)       Split et.3 (Noapte)       Split et.4        Link    

        Trofeul Veteranilor Stroescu  (Cornu de Jos, CSO Prahova,  08.08.2021)                    Link    

        Ceaun Borsec  (Borsec, CS Babarunca + CS Altius Roman,  31.07.2021)                     Rezultate     

         Grand Prix Romania 2021 (Padis, Ecosport,  21-25.07.2021)      

                                         Rez et.1           Rez et.2          Rez et.3           Rez et.4     Rez WRE 24.07         Rez WRE 25.07          Rez et.2+3+4            Poze festivitate   

                                         Split1               Split2              Split3              Split4         Split WRE 24.07       Split WRE 25.07  

         Transylvania Open 2021 ed. 20 (Cluj, CS TranSilva,  16-18.07.2021)                              Rezultate         Split1           Split2             Split3             Poze festivitate          Link      

       Festivalul de Orientare al Bihorului  (Sannicolae de Munte, CSO Madaras,  09-11.07.2021)         Rezultat et.1        Rezultat et.2           Rezultat et.3          Split et.1       Split et.2        Split et.3     

        Cupa Florilor de Tei  (Goruna, ACS Sanatatea Ploiesti,  13.06.2021)                                Rezultate              Split                 Link    

         CN Echipe + CN SU et.3  (Baia Mare, FRO+CS Stiinta Electrosistem,  03-06.06.2021)       Rezultat MD+LD         Rezultate CN Echipe         Rezultate SU3     

                                                                                                                                                                       Split CNE et. MD        Split CNE et. LD         Split SU3         Poze festivitate SU3    

         Cupa Rivulus Dominarum INDOOR  (Baia Mare, CS Maratin Rivulus Dominarum,  03.06.2021)           Rezultat 1-3        Rezultat final  

       Cupa Romaniei + CN SU et.2  (Baia Sprie, CS Spria B.Sprie+FRO,  28-30.05.2021)      Rezultate MD        Rezultate SU2         Rezultate LD        Rezultate Cupa Romaniei    

                                                                                                                                                                 Split MD                 Split SU2                 Split LD    

                                                                                                                         Poze festivitate Trofeul Maramures          Poze festivitate SU2         Poze festivitate Cupa Romaniei    

         CN SU et.1 + Norme de control  (Piatra Neamt, FRO+CS Altius Roman,  22-23.05.2021)        Rezultate norme      Rezultate MD     Rezultate SU1    Rezultate Ceahlaul    

                                                                                                                                                                            Split norme              Split MD              Split SU1   

                                                                                                                          Poze festivitate SU 2020        Poze festivitate SU1 2021         Poze festivitate Cupa Ceahlaul     

         Sacele O-Meeting  (Sacele, CS Babarunca+CS Transylvania Rogaining,  14-16.05.2021)      Rez. Noapte      Rez.MD      Rez. Oras     Rez. MD + Oras     Split Noapte    Split.MD     Split Oras   

           Cupa Prahova (Corasti Misli, CSO Prahova,  09.05.2021)                        Rezultate  

           CN SM + Busola de Aur (Cluj, Compas Cluj+Rupicapra+FRO,  27-28.03.2021)               Rezultat CN SM            Rezultat cumulat Busola            Split et.1          Split et.2       

          Cupa Ghiocelul (Arad, Condor Club Arad+PC Arad,  21.03.2021)                                       Rezultate                 Split      

         CN O-Schi Sprint+2x2+Stafeta  (Pasul Bucin, FRO+CS Babarunca,  06-07.03.2021)     Rezultate Sprint     Rezultate 2x2      Rezultate Stafeta  

                                                                                                                                                                    Split Sprint               Split 2x2             Split Stafeta  

         CN + Cupa Romāniei O-Schi LD+MD  (partie Bogdan, FRO+CSM "VSK Csikszereda" M.Ciuc,  23-24.01.2021)         Rezultate CN LD         Rezultate CN MD         Rezultate CR   

                                                                                                                                                                                                                          Split LD           Split MD   

         Cupa Babarunca O-Schi   (Sacele, CS Babarunca,  17.01.2021)               Rezultate   

   

___________________________________________________________________________________________________________________